Chwila słońcem skąpana

Ten wpis jest bardzo osobisty, intymny. Jednak postanowiłam uwiecznić tę chwilę zdjęciem (czekam na załadowanie zdjęcia z tego momentu, jak będzie to podmienię;) i opisem by łatwiej odtwarzać ją w pamięci.
Wyobraźcie to sobie.
Jest sobotni poranek. Na dworze robi się już upalnie, a do domu wpadają strugi słońca. Tata wesoło szczebiocze i beztrosko zajada śniadanie. Mama (tak,  tak to ja;) z 6 miesięcznym synkiem wtulonym w ramiona tańczą na środku pokoju. Z głośników płyną dźwięki, a mama zaczyna śpiewać razem z wokalistą: „Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil…”.  Synek, który do tej pory muskał rączkami firankę, bawiąc się przerywa swoje zajęcie i urzeczony uśmiecha się do mamy. Wszystko dzieje się w objęciach porannego, ciepłego światła wiosennego słońca. I wtedy, jak piorun z jasnego nieba uświadamiam sobie, że to ta MOJA CHWILA.
Nie potrzeba wyszukanego miejsca, wspaniałego stroju, czy efektów specjalnych. Tak po prostu pełnia szczęścia spłynęła na nas w piżamach skąpanych w słońcu.

6 komentarzy do “Chwila słońcem skąpana

  1. Dokładnie tak jest! Nie na egzotycznej plaży, nie w drogiej restauracji czy na balu…tylko właśnie w takim momencie :-)
    Pamiętam gdy mój syn z tatą leżeli na dywanie i bawili się klockami, ja szykowałam się na jakieś wyjście i gdy byłam gotowa, weszłam do pokoju, by pożegnać moich panów. Na to mój synek wykrzyknął: mamusiu, jaka jesteś piękna…takie chwile pamięta się długo :-)

  2. Uroczy, wzruszający wpis..
    A najpiękniejsze jest to, że potrafiłaś dostrzec piękno tej chwili i zdałaś sobie sprawę ze swego szczęścia.
    My, ludzie, w pogoni za „nie wiadomo czym” nie dostrzegamy, że prawdziwe szczęście składa się właśnie z takich z pozoru błahych, momentów, zdarzeń, iskier… Uściski dla półroczniaka „pełną gębą”(że się tak wyrażę):)

    • Dziękuję za ciepłe słowa :) Ależ ten czas leci! Już 7 msc za nami a ja dopiero tu zaglądam! Uściski i pozdrowienia dla całej rodziny :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>